2019 Düğün Davetiyesi Trendleri

18 Mart 2019

Düğün öncesi yapılması gereken birçok iş ve hazırlık söz konusu. Bunlardan en önemlilerinden biriside tabi ki düğün davetiyesi. İşte çok seveceğinizi düşündüğümüz ve 2019’un trendi olan düğün davetiyeleri:

1)Haritalı Davetiyeler

Konuklarınızı nerede ve nasıl bir etkinliğin beklediğini gösteren bu davetiyeler 2019’un en trend tasarımlarından birisi. Bu tasarımı ister kişiselleştirilmiş illüstrasyonla özel olarak yaptırabilir isterseniz lazer kesim tekniği ile yaptırabilirsiniz.


2)Gösterişli Astarlara sahip Zarflar

Renkleri ve desenleri ile göz kamaştıran bu asil davetiyelere göz atmadan seçiminizi yapmamalısınız. Başlı başına etkileme gücüne sahip bu tasarımlar sayesinde düğün temanızı en etkili biçimde gösterebilirsiniz.


3)Lazer Kesimli Yazılar

Sade tasarımlarınıza şıklık katmak istiyorsanız bu teknik tam size göre. Tasarıma sınırsızca uygulanabilen bu teknik ile davetiyenizde öne çıkarmak istediğiniz yazıları kestirerek hem daha belirgin hem daha şık bir hale getirebilirisiniz.


4)Yeni Formda Davetiyeler

Düğün davetiyesi illa kare veya dikdörtgen olacak diye bir kural tabi ki de yok.  2019 da düğün davetiyeleri kuralların ötesine geçerek farklı formlar ile bize bambaşka davetiye örnekleri sunuyor. Geometrik şekillerin yanı sıra davetlilerinizi bir tık uğraştıracak bu tasarımlar çok eğlenceli görünüyor.5)Koyu Renk Davetiyeler

Davetiyenizin ilgi çekmesi için uygulayabileceğiniz tekniklerden biriside koyu renkleri tercih etmek olabilir. Renkler koyulaştıkça tasarımın sadeleşmesi kaçınılmazdır bunun içinde parlak yazılar kullanmak iyi bir yöntem olacaktır.