Hakkımızda

MİSYON

Beyaz bir gelinlik giymeyi tüm kadınların hayal ettiğini biliyoruz. Hayatlarının en mutlu gününde bu hakka sahip olduklarına inanıyoruz. Kayseri Bianco vita gelinlik ailesi olarak müşterilerimizin gözlerindeki mutluluğa katkı sağlamak için varız. Bizler yüzlerce model gelinlik, nişanlık, abiye,tesettür abiye ve bindallı satışı ile evlilik müessesesi gibi kutsal bir kuruma hizmet etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

VİZYON

Yenilikçi, akılcı, profesyonel, ilkeli, sorumlu, kaliteli ve en önemlisi “mutlu müşteri” yaklaşımımızla gelinlik, nişanlık, abiye, tesettür abiye ve bindallı satışı ve özel dikim gelinlik üretiminde önce Türkiye sonra ise dünya lideri olmak.

 

HAKKIMIZDA

Biancovita 1976 yılında İzmir’de kurulmuş olup Gelinlik ve Nişanlık sektöründe hizmet veren öncü bir kuruluştur. 2012 Yılında Bianco Vita Kayseri'de şube açmıştır. Şu an Biancovita Kayseri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.7 katlı mağazada Gelinlik,Nişanlık,Bindallı,Abiye ve tesettür abiye ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Bianco vita kendine yurt içi ve yurt dışında geniş bir Pazar ve yer edinmiş, vazgeçilmez markalardan biri olmuştur. Sektörde lider vasfı ile firmamız birçok yeniliğe de imza atmıştır. Her şeyin detaylarda gizli olduğunu biliyoruz. O nedenle ürünlerimizi ekip olarak büyük bir özen ve dikkatle hazırlıyoruz. Kalite ve tasarım felsefemiz gereği Dünya moda merkezlerini yakından takip ediyoruz. En yeni trendleri ve estetik tasarımları genç, dinamik, profesyonel kadro ve tasarım ekibimizle izliyoruz. Koleksiyonlarımızı kendimize özgü yeni modellerle sizlere sunuyoruz. T

Gelinlik Randevusu Al

Hayallerini süsleyen gelinlik için randevu almayı unutma!
İlk defa gelinlik seçimi için randevu almak için formu doldurunuz

Kişisel Bilgileriniz Üçüncü Şahıslarla ve Çözüm Ortaklarıyla paylaşılmaz
KVKK- BAŞVURU FORMU

WhatsApp WhatsApp